Padedame organizacijoms išlikti konkurencingomis šiuolaikinėje verslo aplinkoje ir sėkmingai įgyvendinti nuolatinio tobulėjimo tikslus. Žinome, kad veiklos tobulinimas ir ilgalaikių tikslų siekimas neatsiejamas nuo pažangios darbo kultūros formavimo ( Lean ) ir sisteminio požiūrio į veiklos procesus. Tai pagrindiniai uždaviniai, kuriuos kartu galime įgyvendinti organizacijose.
Naudojamos lyderiaujančių įmonių veiklos valdymo gerosios praktikos ir jų pritaikymas suteiks organizacijoms pranašumo, konkuruojant ir įgyvendinant verslo efektyvumo iššūkius, leis sukurti papildomos vertės klientams. Mūsų darbas apjungia konsultacijas, veiklos analizę, procesų standartizavimą ir aprašymą, mokymus ir veiklos tobulinimą, kartu įgyvendinant pokyčius.

65F95BFD-4992-4658-A2C7-DEE26B03B1F4 Gintautas Kanišauskas –  Proficient.lt vadovas. 

Mano tikslas – padėti savo klientams įdiegti veiklos procesų valdymo standartus, reikalingus įmonėms savarankiškai išlaikyti ir tobulinti veiklos meistriškumą tiekimo grandinės valdymo ir gamybos organizavimo srityje.

Patirtis:
–  >20 metų darbo patirtis tarptautinėse organizacijose, vykdant ir tobulinant gamybos ir tiekimo grandinės procesus, tiesiogiai vadovaujant ir įgyvendinant strateginius pokyčius bei pastovaus tobulinimo užduotis su komandomis įvairiuose organizacijos lygiuose. Geriausių veiklos praktikų pritaikymas dirbant su pasauliniais savo srities verslo lyderiais – Mars, Vičiūnų Grupė, SBA,  Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.